При правильному харчуванні потрібно вміти ще й правильно розвантажуватися, стверджує фітнес-тренер спортзалу «Будуй Тіло» Віталій Андрейчук.

Про чітміл – планове порушення дієти – йшлося у програмі «Годуй Тіло» на 12 каналі 27 листопада.

«Чітміл – це розвантажувальний день, який допомагає нашому організму відпочити від повсякденної їжі, відпочити нашій центральній системі від такого стресу, як правильне харчування. У цей день ви можете їсти все, що хочете. Ви ніби даєте своєму організмові сили й наснагу для подальшого правильного харчування. Це лише один день на місяць, але він заряджає нас для того, щоб через місяць знову повернутися до такого розвантажувального дня», – пояснив Віталій Андрійчук.

За його словами, у такий розвантажувальний день можна їсти все, що хочеться, що любимо, за чим скучили і про що мріяли за період, поки харчувалися правильно.

«Але є один маленький нюанс. Щоб шлунок працював правильно і не став на початку розвантажувального дня, я рекомендую поснідати звичайним стандартним сніданком, яким ми снідаємо протягом місяця. Це можуть бути вівсянка, яйця, омлет… А далі можемо приступати до будь-чого: цукерки, морозиво, – усе, що любите», – каже фітнес-тренер.

Він застерігає не купувати у такі дні усе, що є на прилавках, адже чітміл – це лише один день, і завтра доведеться повертатися до правильного харчування.

«Не треба забувати, що чітміл – це і розвантажувальний день по вуглеводах. В ці дні бажано вибирати вуглеводи з високим вмістом крохмалю. Це можуть бути картопля печена, варена. Якщо любите пельмені – їжте пельмені, любите вареники – їжте вареники. Відпочиньте морально і фізично, отримайте задоволення від цього дня і  силу для того, щоб продовжити ваше правильне харчування», – зазначив Віталій Андрійчук.