Відомий акушер-гінеколог, директор та головний лікар МЦ «Боголюби» Вадим Петровський безкоштовно оперуватиме онкохворих – проводитиме дві операції в місяць. 

Про це лікар написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Як зазначив Вадим Петровський, тиждень тому йому поставили діагноз – рак шлунка.

“Життя моє розділилося відразу на дві половини. Я не можу тут описати всю палітру моїх почуттів. Та й описати їх не представляється можливим. Позавчора мені подзвонили з лабораторії і сказали, що діагноз  не підтвердився”, – йдеться у повідомленні.

“Я не можу лікувати людей безкоштовно в силу того, що в моїй клініці 60 осіб команди, яким потрібно платити зарплати, податки тощо. Але я можу забезпечити оперативне лікування 2 пацієнтам в місяць, які не можуть собі цього дозволити в силу матеріальних обставин. І я буду щиро радий це робити”, – написав Вадим Петровський.

“Якщо Вам поставили діагноз: рак тіла матки, рак ендометрія, рак шийки матки, рак вульви та й просто будь-гінекологічної болячки і Ви в розпачі в силу матеріального фактора, будь ласка, знайте, що кожен місяць ми беремо 2 пацієнтів, обстежуємо і оперуємо їх абсолютно безкоштовно”, – йдеться у повідомленні.