По всьому Луцьку встановили серію оригінальних білбордів “Там Таму”. Усі вони присвячені головному гаслу гіпермаркету – сімейним традиціям. Адже саме цю концепцію декларували під час відкриття оновленого гіпермаркету у 2019-му

Керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity”  та гіпермаркет “Там Там” Наталія Антоненко  розповіла, що концепція закладу відповідає цінностям волинян.

“Там Там” — це сімейні покупки, сімейні традиції. Ми зрозуміли, що сім’я для Волині — це дуже важливий акцент”, – зазначила Наталія.

Нова рекламна кампанія побудована саме на засадах сімейних традицій.

“Там Там” вже давно зарекомендував себе як гіпермаркет родинних покупок. Подивитися лише на асортимент товарів: тут є усе й для чоловіків, і для жінок, і для дітей. Це дуже зручно, бо можна знайти щось для кожного члена сім’ї. Тут діти можуть бути, як дорослі, а батьки – повернутися у дитинство”, – поділилася керівниця проекту, медійниця Катерина Дулапчій, яка очолила команду зі створення рекламної кампанії.

“Круто, коли ви із замовником дивитесь в одному напрямку, коли вектори співпадають. Працювати із командою “Там Таму” цікаво. Наталія Антоненко має європейський підхід до роботи. Ми слухаємо і дослухаємось одне до одного. Наш досвід дозволяє широко дивитись на звичайні речі і тому, сподіваємося, це далеко не останній наш спільний проект”, – розповіла менеджерка у сфері надання інформації 12 каналу Ірина Степановська.

“Це цікавий проект. Ми працювали з журналісткою Луїзою Киримовою, ведучим Славком Мазурком, інста-бабусею Степанидою Цвіт, легендарним Миколою Голованем. Головне – усі вони відчули правильний настрій зйомки і передали атмосферу сімейних традицій. Окрема втіха – фотографувати дітей, Стефанія і Тимофій були чудовими моделями!” – поділилася фотографка проекту Поліна Березюк.

До слова, одна з героїнь білбордів – Лариса Гетманчук – переможниця розіграшу путівок в Домінікану від гіпермаркету “Там Там”.

“Усі люди, які знімалися для білбордів, – це реальні лучани, наші покупці. Ми ж могли залучити моделей, як це часто буває: вони б приїхали в Луцьк, сфотографувалися і поїхали. Але це неправильно. Ми – за щирі емоції”, – зазначила Наталія Антоненко.