На Волині  відбувся матч Першої ліги Чемпіонату України з футзалу. Змагалися луцький “Любарт” проти івано-франківського “Урагану-2”. Для обох команд ця гра була важливою, адже вони – сусіди у турнірній таблиці.

Правда, активнішими у перших секундах матчу були гості та пробували влучати у ворота. Врятував ситуацію капітан команди Дмитро Романюк.

Жвавішими спортсмени “Любарта” були у другій половині матчу. Кілька загострень поспіль, а після – гол у “дев’ятку” від капітана. За словами тренера команди, це вистражданий гол, який дещо знітив суперників і додав мотивації гравцям.

Суперники пробували зрівняти рахунок і пішли в бій з п’ятим польовим, але швидко за це поплатилися. Останній гол у свої ворота забив “ураганівець” Сергій Степанюк. Та це, за словами тренера лучан, не дає причин розслаблятися.

Загалом же ця перемога наблизила лучан до лідерів у своїй групі “Захід”. Команда має 13 балів, у прикарпатських суперників більше на один! Наступний матч відбудеться на виїзді проти “Кардинала-Рівнестандарта-2”.