Автобус приїхав до Луцька з Литви. Він до стелі забитий гуманітарною допомогою. Таких автобусів приїхало на Волинь шість.

Такі масштабні вантажі гуманітарної допомоги відправили на Волинь з литовського міста-партнера Каунас. Автобуси вже почали розвантажувати. Тут найнеобхідніші речі для дітей, харчі, засоби гігієни, одяг.

Усе, кажуть місцеві владці, надійде туди, де це найбільше потрібно.

«У нас є центр допомоги біженцям, центр допомоги теробороні, ЗСУ. Вона буде розподілена між цими двома центрами і буде спрямована тим, хто цього найбільше потребує. У Луцьку колосальна кількість біженців. Це близько 10 тисяч», – розповів міський голова Ігор Поліщук.

Подарунок Луцьку не лише гуманітарна допомога. Коли автобуси спорожніють від коробок з дитячими речами, харчами, вони поповнять міський автопарк.

«Вони будуть обслуговувати соціальні маршрути у громаді, тому що є відверто збиткові маршрути, і нам важко знайти перевізника на них. Тому ми будемо забезпечувати перевезення на соціальних маршрутах, зокрема це громади, які приєдналися. Вишків має погане транспортне сполучення», – пояснив мер.

Їх випустять на рейси – одразу як проведуть технічний огляд.