Амуніція, техніка, автомобілі, медобладнання, ліки і багато іншого збирає благодійна організація «Волинь в дії». Усе передає на потреби Збройних сил України і людей, які зараз цього найбільше потребують. Люди кажуть, що хочуть бути корисними, і роблять усе, що в їхніх силах. Долучитися може кожен.

У чому найбільша потреба та як допомогти країні?

Бізнесмени, підприємці, активні небайдужі люди об’єдналися й разом допомагають українській армії та тим, хто через війну опинився в біді. Офіс перетворився на склад з гуманітарною допомогою та волонтерською базою. Нині тут повно медикаментів, продуктів харчування, різних побутових речей.

«Кожен по трошки, в кожного є якісь знайомі за кордоном. Таким чином ми шукаємо, де що купити і чим можемо бути корисними, тим чи іншим», – каже учасник благодійної організації «Волинь в дії» підприємець Володимир Луцик.

Він розповідає: спершу почали купувати необхідне своїми силами. Потому до команди долучилися іноземні партнери, зокрема Німеччина і Польща. Логістику налагодили швидко і забезпечують людей усім необхідним. Додають, вдячність неймовірна.

«Цілий день ковбасиш, а ввечері дивишся – повідомлення від людей з Харкова, як діти тішаться тим, що ми дали. Це реально – я мужик і плачу», – додає Володимир Луцик.

Разом з волинянами зрання до вечора трудиться харків’янин Георгій Мамієв. Сюди приїхав із сім’єю, коли активно почали обстрілювати місто.

«Біля нас просто у сусідньому дворі розірвалася бобма, немає шибок, все повибивало, немає опалення, немає гарячої води», – розповів він.

Чоловік розповідає: місто повністю розбите. Немає медикаментів, продуктів харчування, засобів гігієни. Тому тут збирають усе необхідне та відправляють туди. Особливо просять ліків. Є потреба у кровоспинних та знеболюючих, перев’язувальному матеріалі, антисептиках та усьому, що необхідне для надання першої медичної допомоги.

«Комплектуємо аптечки. Це зараз, напевно, найбільш популярні запити… В принципі такі необхідні речі ми і збираємо», – зазначає учасниця організації Інна Свінчук.

Аптечки відправляють переважно 14 волинській механізованій бригаді та теробороні.

Також працюють із лікарнями. Уже відправили вантаж із бинтами, хірургічними інструментами, шприцами. На Харків – з інсуліном і серцевими ліками. Крім гуманітарної допомоги, волонтери шукають автомобілі для Збройних сил України. Щось купують, щось передають друзі та знайомі з-за кордону.

«Сім автомобілів вже придбані, ми їх обслуговуємо, заправляємо, ремонтуємо, щоб у кращому стані попали туди», – каже Володимир Луцик.

Долучитися до доброї справи можна фінансово або будь-яким іншим способом. Усі реквізити та контакти шукайте на сайті благодійної організації «Волинь в дії» та їхніх сторінках у соцмережах.