5-річний Микола Варцаб’юк вразив користувачів мережі виконанням вірша Ліни Костенко “Крила”. Відео зібрало вже понад 1 000 000 переглядів. 

Хлопчик разом із своїм творчим наставником з театральної студії “Бешкетники” Вадимом Хаїнським став гостем програми “ARTвітальня” на 12 каналі. А наостанок розказав у студії вірша.

Команду 12 каналу настільки вразила декламація маленького гостя, що ми вирішили поділитися цим відео у фейсбуці. За два тижні його переглянули понад мільйон людей.

Микола Варцаб'юк | Вірш "Крила"

Та що ви знаєте про харизму! Дивіться, який парубок завітав на #12канал! Легендарний вірш Ліни Костенко "Крила" у виконанні Миколи Варцаб'юка. Вже цієї середи, о 20:00, дивіться #ARTвітальню, учасником якої став цей маленький артист! У гості до Тетяна Ярошик завітав керівник зразкової театральної студії "Бешкетники" Вадим Хаїнський разом зі своїм артистичним підопічним.

Gepostet von 12 Канал am Montag, 3. Februar 2020

Мама Миколки Юлія Варцаб’юк розповіла у коментарі 12 каналу, що хлопчик захопився віршами з раннього дитинства.

“Вже в 9 місяців його легше було заспокоїти читанням книжок, ніж іграшками. У рік і два місяці говорив окремі слова, а через два місяці Миколка вже повторював віршик “Падав сніг на поріг”. В рік і 8 місяців вивчив і розказав першу колядку”, – поділилася Юлія Варцаб’юк.

Вперше перед публікою хлопчик виступав у 2 роки в церкві. Вже тоді він викликав захоплення у глядачів. У 4 роки Миколка почав займатися у театральній студії “Бешкетники” й одразу вийшов на велику сцену – виступав у Палаці культури міста Луцька.

Хлопчик мріє стати артистом. Щоправда, це бажання у нього непостійне.

“Іноді каже, що буде пожежником, іноді поліцейським, а буває, що хоче стати священником”, – поділилася мама Миколи.

Жінка зізнається, що хотіла б розвивати дитину у творчому напрямку.

“Я хочу, щоб він вмів більше, ніж дає шкільна програма. Я була медалісткою у школі. Але щоб мати хороші оцінки, мені довелося увесь час віддавати навчанню. Хочу, аби в сина вистачало часу на інші заняття”, – розповіла Юлія.

Тож вже зараз хлопчик, окрім театральної студії, займається танцями і вчиться грати на сопілці.

Вірш Ліни Костенко “Крила”, який приніс Миколі Варцаб’юку неабияку популярність, хлопчик вивчив за день.

“Ми поверталися до Луцька з екскурсії і я йому увімкнула цей вірш на телефоні. поки приїхали – Миколка вже його вивчив”, – розповіла мама.