Російська влада традиційно намагається використати початок року для наступу на міжнародну підтримку України.

Про це заявив журналістам у Мюнхені п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, який бере участь в роботі безпекової конференції.

Він наголосив, що Росія системно не виконує свої зобов’язання щодо агресії на Донбасі та анексії Криму і намагається перекласти весь тягар відповідальності на нашу державу.

«Росія в черговий раз намагалася використати цей час, початок року, для наступу. Перший крок вона зробила, коли вона запросила спеціальне засідання Ради Безпеки ООН, де намагалася поставити питання щодо невиконання Україною Мінських домовленостей», – нагадав Порошенко.

«Я хочу сказати, що Україна використає це і Україна чітко доведе всьому світу, що вона виконала на 95 відсотків все, що брала на себе. І на сьогоднішній день причина тільки в тому, що Росія не хоче і не збирається виконувати зазначені позиції. Вони намагалися використати Мюнхенську безпекову конференцію для просування відомих російських «12 кроків для встановлення миру», – наголосив Петро Порошенко.

Він повідомив, що заплановані наступні зустрічі з партнерами України, зокрема з прем’єром Хорватії, яка головує у Євросоюзі, з делегаціями Туреччини та низки інших країн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Дві війни: історія волинянина, який воював в Афганістані. ВІДЕО