Хлопчик із Вараша садив картоплю і завзято співав патріотично пісню «Моя Україна». Домашнє відео викликало справжній фурор в інтернет-мережі і набрало майже 100 тисяч переглядів.

«Мене звати Єгор, мені шість років. Я люблю Україну за те, що вона сильна, я знаю, що Україну ніхто не може перемоги», – розповідає хлопчик.

Батьки кажуть: їхній син любить  українські пісні, а віднедавна став учасником вокального гуртка «Мікс» Палацу культури Рівненської АЕС, відтоді постійно співає. Історія виникнення патріотичного відео – далі.

«Він із бабусею поїхав у село і там допомагав трішки. І поки допомагав, весь репертуар, що вони вчать на співах, виконував. Ми зняли відео і поділилися з нашим викладачем Оленою Миколаївною, вона виставила його в інтернеті, і, як виявилося, всі почали поширювати.  І отак набрало багато переглядів», – розказує мама Лілія.

«Я був просто дуже здивований, мені було приємно, що таку кількість переглядів набрав мій син. Я такого не очікував, не очікувала і моя дружина», – каже тато Анатолій.

Батьки радіють: щемливе відео  маленького патріота надихнуло  тисячі українців.

«По-перше, пісня про Україну, що зараз дуже актуально, по-друге, всі зараз працюють, щось на городах висаджують якраз у такий період», – розмірковує мама Лілія.

Сьогодні, попри війну, Єгор продовжує господарювати на городі наспівуючи патріотичні пісні. Українці ж тим часом підбадьорюють хлопчика у коментарях.

А ще  Єгор вперше разом з батьком посадив дерево. З вірою –  бузок  розквітне, як і наша Україна.

«Свого сина я навчаю патріотизму, розповідаю, яка красива та велична у нас Україна, скільки цікавих місць у яких я надіюся ми ще зможемо побувати, побачити», – тато.

Цього року маленький помічник піде у перший клас, але його найбільша мрія – це мир у країні, і про це він співає щодня.

«Найрозумніші дорослі, припиніть війну, а я кольоровими фарбами прикрашу для вас весну», – просить Єгор словами пісні.