У Луцькому зоопарку виходжують маленьких і ще несамостійних тварин, яких принесли з вулиці люди.

Серед них – 2 маленьких сороки, 5 голубів, 3 совенята, 1 сич і  лелеки.

Маленькому хатньому сичу – всього декілька тижнів. Нещодавно його принесли небайдужі містяни до луцького зоопарку. Птах випадково випав із гнізда та лежав у траві. Люди, які знайшли його, вирішили віддати під опіку працівникам зоопарку. Сич вже освоївся і спокійно їсть з рук людей.

Також в зоопарку піклуються про трьох совенят. Їх принесли до зоопарку три тижні тому. Одне з них було у важкому стані – мало струс мозку. Втім, його вдалось виходити.  Зазначають, що тваринка повинна була постійно знаходитись у темному приміщенні. Вона дуже погано реагувала на сонце, на денне світло, проходила курс лікування. Наразі все добре.

У луцькому зоопарку регулярно займаються порятунком тварин. Найчастіше люди приносять лелек. Бувають випадки, коли через травми птахи більше не можуть жити самостійно у природі. В такому разі вони назавжди залишаються жителями зоопарку.

Як розповіла директорка зоопарку Людмила Денисенко, майже всі лелеки у  зоопарку – це є травмовані.

“Птахи потрапляють  чи на високовольтні провода, чи ще кудись, і, звичайно, після такого не можуть добувати собі їжу та не можуть пересуватися. Тому у більшості з них ампутовані крила”, – каже жінка.

Наголошують, що усіх тих, кого вдалось повністю реабілітувати, працівники зоопарку відпускають у дику природу.