6 червня в Україні відзначають День журналіста – професійне свято медійників. На 12 каналі таких – десятки. Тож сьогодні двері офісу не зачинялися – увесь день колектив приймав вітання від гостей.

Вже з самого ранку в офіс завітали президент, віце-президент і гравці баскетбольного клубу “Старий Луцьк-Університет”. Вони першими принесли атмосферу свята у офіс каналу: бо крім подарунків вручили розкішний букет.

Примали солодкі вітання і від представників Національної гвардії.

Також цього дня на 12 канал завітали працівниці Луцького національного технічного університету: вручили солодощі та оригінальний дерев’яний сувенір.

Цукерки вручила й  члени громадянського руху “Свідомі”.

Дехто не зміг прийти особисто, тож у прес-центрі каналу влаштували марафон онлайн-дзвінків, в ході якого медійники приймали вітання. Усім журналістам вручили грамоти від керівництва каналу з нагоди свята. А декого нагородили ще й грамотами від народного депутата України Степана Івахіва.

Довідково: День журналіста святкують в Україні вже 25 років. Початок цієї традиції поклав в 1994 році тоді чинний президент Леонід Кравчук. Він підписав Указ про встановлення в Україні професійного свята засобів масової інформації – Дня журналіста.

Спочатку святкувати планували 15 травня. У цей день в нашій країні вперше вийшла газета українською мовою Зоря Галицька. Пізніше прийняли рішення про те, що для професійне свято журналістам відведуть 6 червня. Двадцять п’ять років тому, у 1992 році, у бельгійському Брюсселі Національну спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Фото Максима ШИНКАРЯ