Мер Володимира-Волинського Петро Саганюк звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням дозволити працювати ринкам (усіх типів) та бізнесу, а також послабити під час карантину умови його ведення.

Про це йдеться на сторінці волинського регіонального відділення Асоціації міст України.

Щоб підтримати місцевий бізнес виконком Володимир-Волинської міськради ухвалив рішення на час карантину призупинити нарахування орендної плати та компенсації за надані комунпослуги суб’єктів господарювання, що орендують приміщення міської комунальної форми власності у закладах освіти, фізичної культури і спорту, управління освіти, молоді та спорту та інші.

На Волині, серед міст обласного підпорядкування, таке рішення ухвалили лише у княжому граді.

«Проте податкові пільги на період дії карантину, які запроваджені як на державному рівні, так і на місцевому, не дають бажаної підтримки бізнесу. Зараз малий і середній бізнес у фінансовій кризі, адже їм доводиться платити податки (хоча й частково), кредити та оренду некомунального майна», – зазначив Саганюк.

Він також зауважив, що представники місцевої влади стали заручниками ситуації, однак продовжують відстоювати інтереси бізнесу, який передусім є наповнювачем міського бюджету.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Уряд хоче відновити роботу продовольчих ринків