Напружена гра та вигуки вболівальників. На базі Рокитнівського скляного заводу відбувся традиційний турнір з міні-футболу між бізнесами групи компаній “Континіум”. Організатори – Мережа АЗК «WOG». До слова, цьогоріч їй виповнилося 19 років.

Змагання приурочили до Дня захисника України і Дня козацтва. Перед початком міні-матчів, як годиться, відбулося офіційне відкриття та представлення команд. Усього в турнірі їх було дев’ять. Очільники бізнесів дали напутнє слово командам і дали старт грі.

Кожна гра тривала 15 хв. Емоції на стадіоні вирували, адже потрапити до фіналу хотіли усі.

Боротьбу на полі підживлювали своїм запалом трибуни.

Справжньою родзинкою була команда вболівальниць Ангели від WOG.

Доки команди змагалися за першість, гостей свята чекали смачні сюрпризи від місцевих господинь.

Напруга на полі зростала.  За перемогу в міні-турнірі змагалася команда БАНКУ ІНВЕСТИЦІЙ та ЗАОЩАДЖЕНЬ та команда курортного комплексу Rixos Prykarpattya. Врешті першість отримала команда БІЗ-банку.

Відповідно другу сходинку посіла команда курортного комплексу Rixos Prykarpattya. Третє місце розділили команди молочного бізнесу “Галиччина” та охоронного бізнесу “Мідл-Груп”. Але медалі та подарунки отримали усі. Організатори переконані, свято вдалося.

Наступний турнір з міні футболу між бізнесами відбудеться уже в 2020 році. Організатором турніру буде цьогорічна команда-переможець.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.