У Луцьку запрацював новий сучасний центр реабілітації учасників бойових дій

Центр відкрили  15 жовтня.  На будівництво та оснащення центру залучили близько 17 мільйонів гривень.

Реабілітація бійців включатиме низку комплексних заходів. Це  водолікування, ерготерапія, заняття з практичним психологом, лікувальна фізкультура, душ Шарко, сауна, спортивна зала, соляна кімната, фізична терапія та інше.

Луцька міська рада на центр реабілітації виділила понад 5 мільйонів гривень.

“Заклад із посиленим напрямком психологічної та фізичної реабілітації є одним із перших в Україні такого типу. Тут будуть проходити реабілітацію люди, які боронили нашу державу, віддавали самих себе для захисту країни”, – написав  на своїй сторінці у фейсбуці перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

У коментарі 12 каналу волинський нардеп Ігор Лапін розповів, що реабілітаційний центр – надзвичайно важливий  для відновлення волинян, які захищали Україну.

“Будучи депутатом Верховної Ради України мав можливість донести до чиновників Кабміну, що саме на цей об’єкт потрібно  виділяти кошти. В результаті –  вдалося залучити більше 11 мільйонів гривень”, – зауважив нардеп.

Нардеп зауважив, що за гроші, які вдалося залучити на капітальні об’єкти у Луцьку за останні роки, можна було б побудувати 150 дитячих майданчиків і ще 1500 лавок. Однак реабілітаційний центр – важливіший.

Зазначають, заклад прийматиме учасників бойових дій із Луцька, адже Луцька міська рада прийняла програму і фінансово забезпечила лікування та реабілітацію бійців із міста. Згодом, залучивши кошти територіальних громад, обласного бюджету, гранти, центр зможе приймати військових із усієї області.