Два місяці підготовки, щільний графік, репетиції як у досвідчених моделей. Серед 14 претенденток, обрали міс краси та грації − Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Дівчата пройшли 5 етапів: представлення, вихід  в українських костюмах, у купальниках. Потім − таланти та інлектуальний конкурс.

Вдалося здобути перемогу студентці із факультету міжнародних відносин Ангеліні Дацюк. Переможниця підкорила суддів запальним танцем та любов’ю до кулінарії. Переможниця конкурсу Ангеліна Дацюк: «Я дуже розчулилась. Це видно по моїх не скупих сльозах. Я щаслива, що цей день відбувся у моєму житті я його запам’ятаю на все життя».

Міс глядацьких симпатій − філологиня Наталія Шпоняк, а перша віце-міс студентка біологічного факультету Марія Слабецька. Судді кажуть, що вибрати головну красуню вишу було нелегко. Більше двадцяти хвилин члени журі виставляли бали та радились.

Усі дівчата студентки перших двох курсів університету. Завдяки змаганню, вивчили танцювальні ази, відчули себе моделями ще й отримали подарунки. Підтримати своїх фавориток прийшли сотні людей. Зал був переповнений, квитки розкупили за кілька днів напередодні конкурсу.