Новий хештег «standwithkeaton» став топовим в соцмережах твітер та фейсбук. Він виник після того, як мама школяра Кітана Джонса опублікувала відео, де її син вкотре попросивши забрати його раніше зі школи, розповідає про знущання однолітків. За кілька днів зворушлива промова хлопчика набрала понад 22 мільйони переглядів.
«Мені просто цікаво, чому мене травлять? який в цьому сенс? Що в цьому веселого коли ти знущаєшся з невинної людини? Це ж ненормально!»

Тема булінгу, тобто залякування та цькування, знову сколихнула американське суспільство. Зірки шоубізнесу та кіно стали на захист Кітана. Співачка Кетті Пері, репер Снуп Дог та зірка “Зоряних воєн” Марк Гемілл підтримали малого, розповідаючи про свій прикрий досвід в дитинстві. Американець отримав запрошення на кінопремєру “Месників” та футбольний матч. Користувачі соцмереж також запустили збір коштів на підтримку хлопчика. За словами жінки, яка ініціювала пожертвування, гроші це не вирішення проблеми, але вони допоможуть будувати майбутнє Кітану. Вже зібрано понад 55 тисяч доларів.