О дев’ятій ранку під стінами Луцькради – людно. Тридцятого жовтня, в день проведення чергової сесії понад сотня луцьких базарників прийшли мітингувати. Кажуть – владці не виконали свою обіцянку, яку дали минулого вересня.

Базарників було близько сотні. Майже всі – із “Центрального ринку”, але й були із “Варшавки”. Цього разу мітингували без музики та не криків “ганьба”. Зате піджартовували з поліцейських, які охороняли вхід у будівлю.

О десятій депутати зібрались на сесію. Одразу ж розпочали із головного – з мітингарів.

Втім, за трибуну у сесійній залі підприємці так і не потрапили. Владці кажуть – тристоронньої розмови точно не вийде, оскільки міськрада нині судиться з облспоживспілкою.

З підприємцями владці таки не проти поговорити. Але не цього разу бо в порядку денному питання не було. Про це базарникам повідомив заступник луцького міського голови Костянтин Петрочук.

Підприємці попросили оголосити про це на вулиці, перед натовпом. Чиновник таки вийшов.

Сесія Луцькради вкотре розпочалась із протестів. Вранці під стінами мерії зібрались підприємці з Центрального та Завокзального ринків. Кажуть – на попередній сесії владці, ніби то, пообіцяли створити робочу групу, але поки що цього так і не зробили. Тому прийшли нагадати про обіцянку під стіни муніципалітету.