Лучанам – три оновлених сквери, не лучанам – заборона курсувати міжміським і приміським автобусами головними магістралями обласного центру. Такі рішення ухвалили депутати міськради на черговому засіданні сесії. Зокрема, обмеження руху автобусів міжміського і приміського сполучення проспектами та центральними вулицями Луцька урядники обгрунтовують бажанням розвантажити міські автошляхи від заторів та тисняви. Заборона не стосується маршруток, які сполучають приєднані до Луцька громади.

Про це детальніше – у сюжеті 12 каналу.

“По інших автобусних маршрутах у нас підписаний з обласною державною адміністрацією меморандум, щодо припинення проїзду вулицями, які підлягають під заборони: це Соборності, Винниченка, Волі і приміських автобусних маршрутів, термін дії яких буде закінчуватися”, – розповів начальник управління транспорту Луцької міської ради Володимир Степанов.

Як саме будуть рухатися не луцькі маршрутки і де висаджуватимуть пасажирів вже днями вирішить виконавчий комітет. Крім того, під забороною тепер у центрі Луцька і вантажівки, довші за 15 метрів. З першого серпня карт бланш для них лише з десятої вечора до шостої ранку. А от лучанам обіцяно вже цьогоріч облаштувати аж три сквери. Зокрема і на проспекті Відродження.

“Озеленення там чудове, фактично нічого досаджувати не потрібно, необхідно зробити благоустрій, тому що всі доріжки побиті, освітлення немає, лавочок немає, смітників немає і таке чудове місце в густонаселеному мікрорайоні воно не може бути таким занедбаним”, – каже мер Ігор Поліщук.

Наразі завершується розробка проєктно-кошторисної документації, вже в липні планують оголосити тендер. Окрім цього, до кінця року лучанам обіцяють реконструювати ще два сквери: авіаторів, що на розі проспекту Президента Грушевського і вулиці Стрілецької та поблизу  26 школи. Як виглядатимуть оновлені зелені зони вже продемонстрували.