Лучанин Віталій Щепанюк доводить у суді, що місяць тому його незаконно зупинили патрульні, коли він нібито всього лиш вів у руках скутер. Та от копи запевняють: він точно був за кермом, допоки не помітив небезпеку.

Деталі – у сюжеті Ангеліни Гущиної.

“Він керував транспортним засобом, потім на перехресті зупинився, побачивши наш автомобіль  почав в руках вести скутер. Підійшовши до нього, ми побачили ознаки алкогольного сп’яніння. Запропонували пройти огляд”, – каже інспектор патрульної поліції Володимир Фарамець.

При собі водій не мав ні паспорта, ні водійського посвідчення, ні будь-яких документів на скутер. До того ж чоловік не вважав, що він під мухою. Тож від проведення алкотесту на місці чи у медзакладі відмовився. Та й взагалі будь-які звинувачення і на місці події, і в судовій залі чоловік заперечував. Діло дійшло і до показань свідків. Та вони Віталія Щепанюка чомусь насмішили.

Не до сміху стало лиш тоді, коли лучанин на власні очі побачив події того дня.

Рік позбавлення права кермування всіма видами транспортних засобів і 17 тисяч штрафу – такий вердикт суду Віталія Щепанюка не задовільняє. Чоловік запевняє: електричний скутер на педалях – транспортом складно назвати. Тож рішення суду буде оскаржувати.