У четвер у Давосі на Міжнародному економічному форумі відбувся український сніданок. В його рамках Президент України заявив, що важливо захищати увесь світі від фейкових новин з Росії.

«Фейкові новини дуже добре координуються, вони є частиною російської гібридної війни. І не лише проти України. Проти усього вільного світу!» – Петро Порошенко, Президент України.

Окрім того, Порошенко повідомив, що Україна вже отримала кілька важливих інвестиційних пропозицій. Також Президент зустрівся із директоркою-розпорядницею МВФ. Крістін Лагард закликала прискорити темп реформ для поліпшення рівня життя населення. Таку заяву вона зробила за підсумками зустрічі.

«Зустріч з президентом Порошенко і членами його команди була дуже продуктивною та приємною. Це дало нам шанс обговорити всі заходи, які вже прийняті і ми сподіваємося, що наше обговорення посприяє впровадженню інших заходів, про які ми говорили. Ми говорили про те, що в Україні призначать нового главу НБУ» – Крістін Лагард, директорка-розпорядниця МВФ

Раніше в адміністрації президента заявляли, що Міжнародний валютний фонд готовий надалі продовжувати підтримувати Україну.