Україна має завжди пам’ятати про те, що Герої Небесної Сотні віддали свої життя за свободу нашої держави та її європейський вибір. Поплічники Януковича сьогодні намагаються переписати історію Майдану. Але правда – на боці України, і вона переможе.

Про це сказав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, – повідомляє пресслужба партії.

У панахиді взяли участь Марина Порошенко, депутати фракції «Європейська Солідарність» і представники громадськості.

«Всі, хто небайдужі, сьогодні в цей час зібралися тут для того, щоб вшанувати пам’ять загиблих українських героїв, які віддали своє життя для того, щоб Україна мала унікальну можливість рухатися далі вперед, бути європейською країною», – сказав він.

«Шість років пройшло з того часу, коли перемогли Гідність і Свобода. Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплачено за цю перемогу. Бо 18-20 лютого 2014 року були найбільш трагічні дні і години на цьому святому місці. І ми маємо зробити все для того, щоби справа, задля якої заплачена така висока ціна, щоб це було недарма», – підкреслив п’ятий Президент України.

«Моя позиція абсолютно чітка: подивіться в очі тих родин, які втратили своїх героїв. Подивіться, що зараз відбувається. Адвокат Януковича став відповідальним за розслідування справ Майдану. Адвокати Януковича зараз переслідують героїв Революції Гідності. І зупинити ми це можемо лише нашою єдністю. Лише коли ми об’єднаємося навколо цінностей Революції Гідності і свободи», – зазначив Порошенко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні згадують Героїв Небесної сотні. ВІДЕО