На засіданні Священного Синоду митрополита Луцького і Волинського Михаїла призначили  керувати новоствореною комісією з питань монастирів та чернецтва.

До його наступного засідання владика має подати пропозиції щодо персонального складу комісії, – повідомили у пресслужбі Волинської єпархії ПЦУ.

Окрім того, виконувачем обов’язки голови щойно створеного синодального видавничо-просвітницького управління призначено священника Івана Сидора, клірика Київської єпархії родом із Горохова.

“Управління нашої єпархії давно чекало, що з’явиться такий підрозділ, бо маємо чималі напрацювання і в цій галузі, тому готові ділитися досвідом. На жаль, наші проєкти довгими роками не розглядались у патріархії УПЦ КП, тож надіємося, що в ПЦУ становище зміниться”, – йдеться у повідомленні.

Заступником голови богословсько-літургічної комісії став єпископ Кропивницький і Голованівський Марк (Левків), випускник Волинської духовної семінарії Київського патріархату, який став першим  ігуменом відродженого Жидичинського монастиря.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Скажімо «ні!» поклонінню дияволу, – Владика Михаїл про Геловін