Свій третій творчий сезон аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце” розпочав з прем’єри. Ковельські театрали представили філософську драму “Поки прядеться нитка …” за мотивами творів Віктора Гребенюка. Драматургія спектаклю розвивається довкола давньогрецької легенди про трьох мойр — богинь долі.

Ця новелістична трилогія принесла ковельчанам нагороду “За найкраще трактування патріотичної теми і соціально-гострих питань українського суспільства ” на 2-му міжнародному фестивалі аматорських театрів “Фортуна — фест” в Черкасах. Допрем’єрний показ спектаклю відбувся на сцені Ковельської виховної колонії. І нарешті — довгоочікувана прем’єра на сцені “Просвіти”, яку глядачі вітали бурхливими оплесками.

Натхнення та нових творчих звершень театралам побажав ковельський міський голова. Під враженнями полишала залу “Просвіти” і чисельна публіка.

В репертуарі ковельських театралів є вже 4 повноцінних спектаклі та мюзикл “Снігова королева” у виконанні дитячої студії театру.

Ковель театральний. Місцевий аматорський театр презентував ковельчанам нову виставу про богинь долі з якою вже навіть отримали всеукраїнську премію