«Дитинство, обпалене війною». Під таким гаслом змагалися жіночі волейбольні команди у Ковелі задля збору коштів на потреби дітей, які постраждали внаслідок бойових дій. Як минули матчі та скільки грошей вдалося зібрати – дивіться у сюжеті.

Оксана Грищук разом з коліжанками-волейболістками приїхала до Ковеля з села Видерта Камінь-Каширського району. Адже тут дівчата разом зі спортсменками з інших міст вийдуть на паркет вперше після тривалої перерви.

«Ми часто грали, але в нас не такий спортзал, і ми не звикли до такого спортзалу», – каже Оксана Грищук.

У спорткомплексі ДЮСШ змагалися 4 команди: з Ковеля, Луцька, Володимира та Каменя-Каширського. Усі вони грали задля благодійної місії – зібрати допомогу дітям, які постраждали від війни і знайшли прихисток на Волині. Ідея благодійного турніру належить голові Волинської обласної ради Григорію Недопаду.

«Сьогодні дівчата, завтра хлопці будуть змагатися на базі міста Луцька. Усі кошти будуть спрямовані якраз для цих діток. Також відновлюємо спорт, не зважаючи на те, що в країні війна», – повідомив Григорій Недопад.

До організації також долучилися депутати обласної ради, ковельський муніципалітет, райрада, обласна військова адміністрація та нардеп Вячеслав Рубльов.

«Дуже приємно, що в час війни ми не забуваємо підтримувати тих діток, які дійсно обпалені війною. Вони переїхали сьогодні в різні куточки України і в тому числі на Волинь. Після того як кошти зберуться, буде визначено, куди вони будуть спрямовані. Я думаю, що сьогодні є дуже багато потреб, які є першочерговими для тих дітей, які переселилися», – розповів Вячеслав Рубльов.

Самі ж спортсменки стверджують, що для них дуже важливо долучитися до благодійної акції та допомогти дітям – вимушеним переселенцям. Окрім того, дівчата зізнаються, що в умовах воєнного стану їм не вистачає і суперницької боротьби, і глядацьких трибун. Ще більше, кажуть, надихає думка, що цією грою допоможуть дітям.

«Мені ця ідея дуже подобається, зараз потрібно допомагати, щоб у нас все було добре і Україна перемогла, щоб не було такого стану в нас, як зараз», – роздумує спортсменка Анастасія Дячук.

Через ризик, що в будь-який момент могла залунати повітряна тривога, грали за дещо скороченою програмою.

У турнірі перемогли волейболістки з Луцька. Подібні змагання провели і серед юнаків. Тут теж перемогли спортсмени з обласного центру. За підсумками двох днів благодійного волейбольного турніру на потреби дітей, які постраждали від війни, вдалося зібрати майже 35 тисяч гривень.