На борту круїзного лайнера Grand Princess, що стоїть біля узбережжя Каліфорнії й на якому виявлено інфікованих новим коронавірусом, перебувають 49 українців.

Про це у коментарі УНІАН повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

Він зазначив, що на даний час лайнер Grand Princess стоїть на рейді біля берегів Каліфорнії. На борту судна перебуває 3,5 тис. осіб – громадяни 54 країн світу (з них 1,1 тис. членів екіпажу і 2,4 тис. пасажирів).

“Компетентними органами штату Каліфорнія було прийнято рішення щодо перевірки пасажирів лайнера на наявність ознак коронавірусної пневмонії через перший летальний випадок у штаті Каліфорнія, оскільки померла особа відпочивала у лютому на цьому судні”, – повідомив Погорельцев.

Залежно від результатів тестів буде ухвалено рішення щодо карантинування частини пасажирів або всіх осіб, які перебувають на судні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Чернівецькій області вводять карантин через коронавірус

“За інформацію Державного департаменту США, на борту круїзного лайнера Grand Princess, який знаходиться на рейді біля берегів Північної Каліфорнії, перебуває 49 громадян України. Наразі Генеральне консульство України у Сан-Франциско з’ясовує інформацію щодо можливої наявності серед інфікованих осіб громадян України”, – наголосив Погорельцев.