На Полтавщині впав вертоліт Мі-8. Він виконував навчальний політ. Близько сьомої вечора у ДСНС надійшло повідомлення про аварію. Загинули четверо людей.

Політ виконували працівники приватної компанії «Українські вертольоти». Усі загиблі її співробітники: командир, другий пілот та бортінженери, які виконували тренувальний політ.

Очевидці розповідають, що чули кілька вибухів до того, як гелікоптер загорівся. Поки рятувальники гасили пожежу, задля безпеки місцевих мешканців тимчасово припинили електропостачання та перекрили газ. Найближчі будинки знаходяться за 200 метрів від місця катастрофи.

Надзвичайники повідомляють, що під час гасіння пожежа постійно спалахувала знову через розлите паливо. В поліції вже відкрили кримінальне провадження. Там розглядають кілька версій катастрофи. Однією із них є те, що пілот врізався у лінію електропередач, яка проходить поруч. Втім, головною причиною правоохоронці вважають телевежу, яка стоїть поруч. До землі вона прикріплена кількома металевими тросами. У поліції припускають, що пілот врізався у них.

Наразі слідчі вже вилучили бортовий самописець для вивчення. Електро- та газопостачання вже відновили.