Від ранку понеділка у центрі Луцька – тягучки і затори. Через реконструкцію частину проспекту Волі від Шопена до Вавилова перекрили. Курсують лише тролейбуси і тільки правою стороною. Вся лавина приватного і громадського транспорту хлинула в об’їзд на вузенькі вулички Коперника і Глушець. Саме тут і найбільша тиснява. 

Попри те, що про обмеження руху лучан попереджали завчасу, до цього виявилися не готові ні водії, ні пасажири. Перші подалися звичним для себе маршрутом, інші ж не зорієнтувалися у нових – об’їзних, тому дарма чекали на транспорт на порожніх зупинках. Та більшість лучан до проблеми ставляться із розумінням, – йдеться у сюжеті 12 каналу.

Луцькі комунальники кажуть: зараз на проспекті Волі міняють каналізаційні мережі і саме дорожнє покриття, тож рух транспорту були вимушені зупинити. Як довго містянам доведеться потерпати від транспортних незручностей, комунальники точно сказати не можуть. Залежатиме від погодних умов та швидкості виконання робіт.

Тому лучанам варто запасатися терпіння щонайменше на 2-3 тижні. Упродовж яких проспект на кілька днів перекриють ще й повністю.