На  Тернопільщині жорстоко побили журналіста та оператора під час виконання службових обов’язків.  Сергій Шаповал кореспондент відділу розслідувань «Волинь24» та Роман Харченко оператор «12 каналу» проводили журналістське розслідування про діяльність нелегальних АЗС.
20 квітня на території підприємства «Агро-дружба», що в Теребовлянському районі на Тернопільщині. Під час зйомки у кабінеті директора підприємства Романа Когута він разом із своїм заступником накинувся на представників ЗМІ з кулаками. Оператору дісталось власною телекамерою, яку нападники вихопили в нього і почали бити по голові. Як наслідок розбита апаратура і підозра на струс мозку. Журналіст отримав розсічення під оком. Наразі постраждалі знаходяться у лікарні.

Представники ж підприємства написали заяву на знімальну групу: «Мовляв, хлопці пробрались на приватну територію і вкрали пальне». Наразі журналістам 12 каналу не вдалося зв’язатися ні з представниками «Агро-дружби», ні з Романом Когутом.

За перешкоджання законній професійній діяльності журналістів у кримінальному кодексі України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років.