Готельно-ресторанний комплекс “Феофанія” вартістю 182 мільйона гривень повернули у держвласність. Таке рішення ухвалив Господарський суд Києва.
Як повідомляють у прокуратурі, віднині комплекс належить Національній академії наук України.
У 2013-му році приватне підприємство привласнило “Феофанію” на підставі судового рішення від третього березня 2004-го року. Згодом з’ясувалося, що це рішення суду ще у листопаді 2011-го року було скасоване Апеляційним судом Києва. Лише в січні 2018-го столична прокуратура подала позов до господарського суду про повернення у державну власність столичного комплексу “Феофанія”.  Раніше  готельно-ресторанний комплекс належав приватному підприємству “ГК Феофанія”.
У місті Новомосковськ Дніпропетровської області Служба безпеки України затримала злочинну групу, яка під виглядом поліцейських нападала на людей. Як повідомляють в СБУ, угруповання складалось з чотирьох осіб. Зловмисники зупиняли автомобілі та грабували громадян. Членів банди затримали на трасі Дніпро – Донецьк після скоєння чергового розбою. Під час обшуків в автомобілях і помешканнях бандитів силовики вилучили вогнепальну зброю, радіостанції, спецномери і форму працівників поліції. Правоохоронці відкрили кримінального провадження за частиною 2 статті 189 та частиною 1 статі 353 Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії.
Понад п’ятсот ув’язнених упродовж минулого року загинули в українських слідчих ізоляторах.
Про це заявляє заступник міністра юстиції України Денис Чернишов. Начальник управління нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень у місцях несвободи В’ячеслав Свірець зазначив, що станом на 20 квітня 2018-го року загинула сто п’ятдесят одна особа. За аналогічний період минулого року загинула 181 людина. До того ж, за 2016-й рік суди винесли 35 обвинувальних вироків співробітникам пенітенціарної системи. Упродовж 2017-го року – таких вироків було ве 56. Загалом, 134-рьох керівників пенітенціарних закладів планують перевірити на добропорядність.