Співробітники поліції Волині з 18 квітня будуть нести службу біля культових споруд, де проходитимуть святкові релігійні обряди.

Для забезпечення публічного порядку та дотримання карантинних обмежень буде залучено понад 800 правоохоронців, – пише пресслужба Нацполіції Волині.

Спільно з органами влади і місцевого самоврядування поліцейські провели зустрічі з представниками релігійних конфесій Волині та визначили формат проведення Великодня в умовах карантину.

Загалом пасхальні богослужіння у храмах мають відбуватися без присутності прихожан. Для вірян служби будуть транслюватися у режимі онлайн.

«Правоохоронці роз’яснюватимуть громадянам про необхідність дотримання встановлених правил карантину. Заходи адміністративного впливу будуть застосовуватись лише до злісних порушників порядку», – наголосив Юрій Крошко, начальник ГУНП у Волинській області.

Поліція Волині закликає громадян з розумінням віднестись до встановлених  обмежень щодо протидії поширення вірусної інфекції в області, та не порушувати правила карантину.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Великодні служби: за що можуть покарати волинських церковників і прихожан