Двоє людей віком 45 років замерзли на смерть. Трагедія трапилась у селі Бистовиця, Горохівського району. Подружжя у той день, за інформацією місцевих, зловживало алкоголем. У стані сп’яніння вони майже не відчували холоду. Лікарі кажуть, чарка – найпоширеніша причина через яку волиняни потрапляють в опіковий центр.

«Крім того є ще супутні захворювання через які відбувається обмороження. Це захворювання судин нижніх кінцівок. Це при атеросклерозі судин нижніх кінцівок. Зараз на стаціонарному лікуванні перебуває чотири пацієнта. Одному із них вчора робили термінову операцію. Через обмороження стоп частину ніг довелося ампутувати. До таких наслідків призводить недотримання елементарних правил» – Андрій Ковальчук , лікар.

Також лікар радить тепло одягатися, та категорично не користуватися зволожуючими кремами перед виходом на вулицю. Окрім того, медики кажуть, якщо ви зайшли у приміщення і не відчуваєте частини тіла, то потрібно занурити її в ледь теплу воду. Якщо за кілька хвилин нічого не зміниться – телефонувати 103.