Волинь – серед лідерів за сплатою податків в Україні. За підсумками 2017 року динаміка внесків до державного бюджету в області на 6 відсотків перевищує загальнодержавні тенденції, а до зведеного бюджету – майже на 5 відсотків.

Відтак, у рейтингу регіонів Волинь перебуває в лідерах, займаючи позицію у першій десятці за показниками процентного росту податкових надходжень.

«Позитив у сплаті податків досягнуто, насамперед, завдяки високій податковій культурі наших представників підприємництва, системному діалогу представників виконавчої влади з бізнесом та комплексу скоординованих заходів у напрямку детінізації економіки. Отож, є підстави вважати, що в регіоні докладається максимум зусиль для створення рівних конкурентних умов для діяльності соціально відповідального бізнесу» – Світлана Савчук, начальниця ГУ ДФС у Волинській області

Як запевнила очільниця волинських фіскалів, завдяки посиленню аналітичної складової в роботі органів ДФС та запровадження сучасних інформаційних технологій, на Волині у 2017 році зібрано на 44 відсотка більше ПДВ проти 2016 року. Крім того, динаміка сплати податку на додану вартість в області теж демонструє вищий результат, аніж показники в середньому по країні. Про вплив на ці показники підвищення «мінімалки» не йдеться.