На Волині ремонтують чотири мости ремонтують в населених пунктах Кременець, Козин, Княгининок та Сирники, а також одну залізобетонну водопропускну трубу в селі Копачівка.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 130-р, на ремонт дороги М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) спрямують понад 182 млн грн.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області, на ділянці автодороги М-19 в межах села Копачівка нині виконують роботи з влаштування вирівнюючих шарів дорожнього одягу.

Поруч із тим, ремонтують п’ять штучних споруд на автошляху М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест): чотири мости в населених пунктах Кременець, Козин, Княгининок та Сирники, а також одна залізобетонна водопропускна труба в селі Копачівка.

Зокрема, в селі Кременець Рожищенського району продовжують облаштування монолітної накладної залізобетонної плити прогонової будови на правій смузі проїзної частини. Тож рух транспорту частково обмежений і здійснюється лише лівою смугою.

Натомість поблизу села Козин Рожищенського району триває ремонт мосту через р. Лютиця. Вже облаштували монолітну залізобетонну плиту по правій смузі руху автодороги. Нині на цій плиті влаштовують гідроізоляцію. Також зараз виконуються підготовчі роботи до бетонування конусів цієї штучної споруди.