Пасажири поїзда “Київ-Варшава” проходитимуть прикордонний і митний контроль не на станції “Ягодин”, а в Києві.

Для покращення обслуговування пасажирів з 5 квітня 2019 року проходження прикордонного й митного контролю в поїзді переноситься на станцію “Київ-Пасажирський” в обидва напрямки, – пише прес-служба Укрзалізниці.

У зв’язку з вказаними змінами щодо проведення прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ — Варшава частково змінюється графік курсування цього поїзда. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва та з 4 квітня з Варшави.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Тимчасово не курсуватиме ковельський приміський потяг

У квитках пасажирів поїзда зі станції “Київ-Пасажирський” буде вказаний час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом).

“Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон та здійснити посадку в поїзд. Просимо пасажирів уважно планувати трансфер до вокзалу, адже ті пасажири, які не здійснили посадку до 18:45, у поїзд не допускатимуться”, – йдеться у повідомленні.