У Ковелі минулого тижня з неблагополучних сімей забрали двох неповнолітніх дітей.

Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомила начальник служби у справах дітей Жанна Вельма. Діти нині перебувають у Волинському обласному центрі соціальної реабілітації, який знаходиться у Ковелі, – повідомляє КовельPost.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “На Волині патрульні знайшли 5-річну дитину, яка гуляла сама”

У першому випадку одинока безробітна мама залишила двох своїх дітей на бабусю, яка не має достатньо коштів на їх утримання. Хлопчик-школяр тимчасово проживатиме у спеціалізованому закладі. Дитину повернуть у сім’ю за умови, якщо мама стане на шлях виправлення, знайде роботу та створить належні умови для виховання. Менша дитина залишилася з мамою та бабусею, але під опікою соціальних служб.

В іншому випадку стався конфлікт між мамою та її 10-річним сином, який наразі також перебуває у центрі соціальної реабілітації. Вирішується питання про можливе проживання дитини з батьком. Батьки хлопчика розлучені. У сім’ї виховується ще одна неповнолітня дитина, яка наразі перебуває з мамою та бабусею.

В Службі у справах дітей повідомили, що діти можуть знаходитись у центрі до 9 місяців, поки не вирішаться матеріальні та психологічні проблеми у родинах.