Осінні канікули у навчальних закладах Волині будуть продовжені до 7 листопада.

Про це стало відомо під час позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 26 жовтня 2021 року, за участю голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, – пише пресслужба Волинської ОДА.

Як інформувала учасників засідання головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, Волинь побила антирекорд – захворюваність на COVID-19 як в області, так і в Україні перевищила пікові показники за увесь період пандемії.

«Лише за останню добу в області зареєстровано 555 випадків захворювання на COVID-19 та 13 летальних випадків, при цьому 97 % госпіталізованих, як і раніше, це – невакциновані громадяни. Також турбує ріст захворюваності дитячого населення, який у порівнянні з попереднім тижнем зріс на 72%. Тому вважаємо за необхідне вжити додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території окремих територіальних громад, де певні показники перевищують норму та відповідають «червоному» рівню епіднебезпеки», – зауважила Наталія Янко.

Також, аби протидіяти поширенню COVID-19, голова облдержадміністрації рекомендував учасникам дослухатися до пропозицій МОН та МОЗ і продовжити канікули у навчальних закладах області до 7 листопада.

Як зазначила начальниця управління освіти і науки ОДА Людмила Плахотна, з 18 жовтня здобувачі освіти 91 навчального закладу перебували на канікулах, з них 48 на цьому тижні продовжують навчатися дистанційно, решта – на канікулах. Загалом до 7 листопада на канікулах будуть 434 школи.