Нововведення щодо міжобласних перевезень значно знизили кількість подорожувальників. Пасажири альтернативу автобусу знайти можуть, тоді як водії бідкаються: працюють у збиток. Нині спрогнозувати, чи буде рейс не можуть і самі керманичі.

До сьогоднішнього дня водії просто не пускали в салон пасажирів, що не мають сертифікатів – не хотіли сплачувати штрафи. Однак після того, як відповідальність за їх відсутність з водіїв зняли, пасажири можуть подорожувати без свідоцтва – на свій страх та ризик.

Нагадаємо, тепер за проїзд без вакцини у громадському міжобласному транспорті штрафуватимуть пасажирів. Сума покарання – до 34 000 гривень.

З вчорашнього дня постанова друга: що вже несе відповідальність сама людина. Ми тільки попереджаємо: якщо не маєте вакцини – ліпше не сідайте в автобус, бо ви будете платити штраф”, – каже водій Сергій. 

Однак від цього не легше. Адже після таких коронавірусних обмежень пасажиропотік знизився в рази. Через відсутність пасажирів рейси мусять переносити – аби не працювати у збиток.

Через те, бідкаються водії, можуть і взагалі залишитися без роботи. Піднімати ціни не будуть, адже тоді абсолютно всі пасажири перейдуть до приватних перевізників. Ті після нововведень й так заробляють більше: перевірити ковідні сертифікати  у них поліція просто не має права.