Мешканець Мар’янівки, що на Горохівщині, Любомир Магера, посеред ночі на залізничній станції вчинив наругу над державним стягом. Очевидці та працівники станції, які теж отримали від неадекватного молодика купу образ, забили на сполох, і вже наступного дня до дебошира прийшли ті, хто за державний символ воювали на передовій, а згодом і поліція.

Що спонукало хлопця до ганебного вчинку та як він відповідатиме за скоєне – Вікторія Притулюк з’ясовувала.

Звістка про те, що хтось з місцевих посеред ночі влаштував на залізничній станції дебош і при цьому ще й поглумився над державним стягом, миттєво облетіла Мар’янівку. У неподобстві тутешні одразу запідозрили 19-річного молодика – місцевого “мажора” з лихою славою.

“У всіх шок. І, до речі, та людина зовсім не шкодує про те, що сталося. Йому скажуть повісити – він повісить назад той прапор, але він не відчує, що то він зробив не так як треба. Ми його знаємо – спати в ночі не можна, так він ганяє машиною. І йому байдуже що там люди сплять”, – каже місцева мешканка Інна.

Тієї ночі мажору-хуліганові не спалося. Добряче хильнувши, сів за кермо і подався шукати пригод. На залізничній станції йому навіщось знадобився ліхтар. Коли ж персонал попросив нетверезого зайду геть, той зірвав державного стяга, кинув його під ноги, а на додачу влаштував погром. Нам вдалося розшукати Любомира. Ще до полудня він знову під мухою. Про скоєне молодик розповідає без жодного збентеження.

Ганебна поведінка Любомира викликала громадський осуд і спротив. І очолили його місцеві атовці.

“Нас, тих, хто воював і пам’ятає про жовто-блакитний прапор, як хлопців ним накривали, це сильно обурило. Образливо, що одні хлопці в 19 років проливають кров там (на сході, – ред.), під тим прапором, а другі тут мають совість таке робити”, – кажу ветеран війни Ярослав.

Зо два десятки атовців навідалися до молодика додому. На виховну бесіду. Заодно зобов’язали купити щонайменше п’ять стягів і розвісити по всьому селищу. А ще звернулися до правоохоронців.

Любомир з обіцяного виконав лише половину. І обіцяє завісити державними прапорами усе селище. Однак не щире каяття ним керує.

“Це знаєте, для чого їх вішаю? Бо ті самі люди, яким вже по 40 років, вони вирішили до малого вчепитися”, – сказав він.

Інцидент вже розслідують місцеві правоохоронці. Проти молодика відкрили кримінальне. На даний момент тривають слідчі дії щоб остаточно кваліфікувати дії хулігана.

Користуючись увагою до себе телебачення, Любомир вирішив ще й публічно вибачитися. Однак у нас склалося враження, що він так і не усвідомив, за що, у кого і навіщо повинен просити прощення.

Деталі – у відео.