У Нововолинську компанія молодих людей розважалася тим, що кілька разів дзвонила на лінію “103”, а після того – втікали.

13 червня  після 23:00 молодики викликали “швидку”. Машина медиків під’їхала до брами ринку, що біля міського стадіону. Як розповідають очевидці, хлопець лежав на асфальті. З ним було близько десяти друзів, – пише БУГ.

“Хворого” підняли та поклали на каталку, почали везти в автомобіль швидкої допомоги. Компанія тим часом втекла, а за нею і сам молодик. За зовнішніми ознаками і сам хлопець, і його друзі, перебували в стані алкогольного сп’яніння, говорять свідки події.

Зазначають, що  на “103” з аналогічним повідомленням пізніше телефонували з іншого місця. Поки молоді люди розважалися, допомоги міг потребувати важкохворий.

Очевидці, які стали свідками розваг молоді Нововолинська розповідають, що в цей час також на прилавках ринку розпивали спиртні напої.

О 23:10 13-го червня до молодика з зовнішніми ознаками алкогольного сп’яніння у Нововолинську приїхала швидка допомога. Компанія, з якою він був, а за нею і сам “хворий” – втекли. Опісля знову телефонували на “103” заради розваги.

Gepostet von Інтернет-видання "БУГ" am Donnerstag, 13. Juni 2019