За десять днів волинській оперативники розшукали сім злочинців та встановили місцезнаходження безвісти зниклого чоловіка. Усіх розшукуваних зловмисників затримали. Один із них був оголошений у міжнародний розшук каналами Інтерполу.

Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Найбільше, 4 правопорушники, знайшли співробітники Ковельського районного управління поліції. Ще двох розшукали луцькі оперативники та одного – співробітники поліції Нововолинська.

Затримані підозрюються у вчиненні різних кримінальних правопорушень, зокрема, розбою, грабежу, незаконного заволодіння транспортним засобом, шахрайства тощо та переховувалися від органів досудового розслідування і суду.

Наприклад, любомльські оперативники встановили місцезнаходження та затримали 31-річного чоловіка, який розшукувався Інтерполом, за підозрою у вчиненні хуліганства та незаконного заволодіння транспортним засобом, а у Нововолинську – чоловіка, який перебував у розшуку за вчинення розбою і грабежу.

Окрім цього, з початку травня правоохоронці оголосили у розшук дві особи та встановили місцезнаходження безвісти зниклого чоловіка.