На території Волині поліція проводить профілактичні заходи, аби знизити аварійність на дорогах.

Створили додаткові наряди зі співробітників поліції. Правоохоронці відпрацьовують передовсім найбільш аварійні ділянки автошляхів області, повідомляють у ГУ НП у Волинській області.

Також запланували спільні наради поліції із представниками служби автомобільних доріг. Окрім цього, поліцейські спільно із співробітниками Укртрансбезпеки проводитимуть перевірки умов перевезення пасажирів і дотримання перевізниками правил дорожнього руху.

Так, сьогодні під час такого відпрацювання у селі Гірка Полонка Луцького району правоохоронці виявили п’ять випадків порушень правил дорожнього руху. Постанови про адмінпорушення винесли за керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки; перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху.

Поліція Волині закликає громадян неухильно дотримуватися правил безпеки дорожнього руху, адже від цього залежить здоров’я та життя людей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У ДТП постраждав 4-річний хлопчик. Патрульна поліція запустила флешмоб