У ванних волинян плавали фекалії
Під час проведення каналізації на вулиці Павлова в Ковелі посадовці «проявили» безгосподарність.
На останній сесії Ковельської міської ради мер Олег Кіндер розповів, чому до сьогоднішнього дня не проведено ремонт вулиці Павлова. За його словами, в минулому році тут провели каналізацію і воду, хоча були передбачені гроші на асфальтування. Він твердить, що саме проведення “каналізації” в лапках дало про себе знати, пише Район.Ковель.
“Раніше ота частина вулиці Павлова до Вітовського – затоплювалася водою. Тобто стояла вода в городах у людей та й стояла, і ніхто там… Все життя стояла. Ми десь обіцяли водовідведення провести. Щось частину провели. А коли ми провели каналізацію, то вся вода з городів пішла у фекальну каналізацію, а тоді через труби пішла в будинки. Розумієте? І коли люди прийшли і кажуть: “А що сталося? В будинках не було каналізації, а тут фекалії плавають по туалетах, по ваннах”, – говорить Олег Кіндер.
У яку суму обійшлася для бюджету міста така “каналізація” – мер Ковеля не повідомив, але витрачені кошти відомі з трансакцій управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради.
Проєктно-кошторисну документацію з будівництва каналізаційної мережі на вулиці Павлова виготовило приватне підприємство “Ковелькомунпроєкт” (директором з технічних питань тут є Віктор Дубина). З міського бюджету за це перераховано 23 тис. 518 грн. Експертний висновок від “Укрдержбудекспертизи” коштував для міста 3 тис. 816 грн. Будівництвом мережі займалося УВКГ “Ковельводоканал”, яке отримало 440 тис 964 грн. 64 коп. бюджетних коштів. Технічний нагляд за будівництвом здійснював приватний підприємець Олександр Бондарук, якому з бюджету заплатили 6 тис. 460 грн. Ось так «розпиляли» практично півмільйона гривень, причому нашкодивши мешканцям!
І це просто якась оказія, бо на вулиці Павлова приватні будинки мають начальник УВКГ “Ковельводоканал” Юрій Рибачок та його син Сергій Рибачок, який після батька керував у місті управлінням по газопостачанню і газифікації.
“Із-за чого ми вивчили питання, що нам потрібно воду відводити, починаючи з багатоповерхового будинку на вулиці Вітовського. Тобто, немало-небагато на проєкт, Андрій Володимирович, приблизно…” – спитався Олег Кіндер у свого комунального заступника Андрія Товстиги.
“Ну передпроєктний розрахунок там був порядка 3,7 мільйона гривень”, – відповів той.
Олег Кіндер відразу ж уточнив, що це мова йде тільки за водовідведення – 3,7 мільйона гривень, тобто без покриття дороги, без відновлення…
“Ви розумієте? Тобто, коли почали виясняти… Раніше хто як міг з тою водою там воював, а сьогодні, коли взяти і зробити це водовідведення в кінцевому результаті через друкарню, через дитячий садочок і до парку Шевченка, то практично ви почули: тільки на каналізацію треба 3,7 мільйона плюс покриття – ще два з половиною мільйона потягне. Тобто оці питання, які у нас на сьогодні в першу чергу необхідно зробити”, – наголосив Олег Кіндер.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Прорвало: у Луцьку ліквідовують аварію на теплотрасі. ВІДЕО
Останні публікації
- Погони без пафосу: як вибрати знаки розрізнення, які працюють на вас
- Хофітол таблетки — ефективний засіб для очищення організму
- Переваги імплантації зубів перед іншими методами
- Як правильно застосовувати серветки для прання під час догляду за делікатними тканинами
- ТОП-10 мінітракторів 2025 року: як вибрати та адаптуватися до змін клімату
- Основні критерії вибору літніх шин
- 5 причин замовити меблі з нержавійки для кафе, ресторану чи бару
- Автоматизація фермерських господарств: тренд чи необхідність?
- Сонячна станція 10 кВт: як правильно розрахувати потужність?
- Чи загрожує вам неалкогольна жирова хвороба печінки?
- Як правильно застосовувати хлористий калій на різних типах ґрунтів?
- Як ефективно проходити навчання в автошколі?
- Міжнародна освіта: ваш успішний старт
- Чому правильно обрана кухня впливає на зручність і естетику
- Як вибрати ідеальний матрац для комфортного сну
- Пальне з Європи та міні-маркет: у Шацьку відкрилася шоста заправка мережі “Паливо”
- Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима від виробника Terminus
- Скільки років служить профнастил із полімерним покриттям?
- Як впливає колір лінз сонцезахисних окулярів на очі?
- Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
- Основні критерії вибору сервісу для виведення Tether BEP20 (USDT) на картку А-Банку
- Як розширити меню кав’ярні за допомогою сиропів?
- UKR PARTS – ваш провiдник у свiтi запчастин Subaru
- Вбудовані посудомийні машини: ідеальне рішення для вашої кухні