Під час проведення каналізації на вулиці Павлова в Ковелі посадовці «проявили» безгосподарність.

На останній сесії Ковельської міської ради мер Олег Кіндер розповів, чому до сьогоднішнього дня не проведено ремонт вулиці Павлова. За його словами, в минулому році тут провели каналізацію і воду, хоча були передбачені гроші на асфальтування. Він твердить, що саме проведення “каналізації” в лапках дало про себе знати, пише Район.Ковель.

“Раніше ота частина вулиці Павлова до Вітовського – затоплювалася водою. Тобто стояла вода в городах у людей та й стояла, і ніхто там… Все життя стояла. Ми десь обіцяли водовідведення провести. Щось частину провели. А коли ми провели каналізацію, то вся вода з городів пішла у фекальну каналізацію, а тоді через труби пішла в будинки. Розумієте? І коли люди прийшли і кажуть: “А що сталося? В будинках не було каналізації, а тут фекалії плавають по туалетах, по ваннах”, – говорить Олег Кіндер.

У яку суму обійшлася для бюджету міста така “каналізація” – мер Ковеля не повідомив, але витрачені кошти відомі з трансакцій управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради.

Проєктно-кошторисну документацію з будівництва каналізаційної мережі на вулиці Павлова виготовило приватне підприємство “Ковелькомунпроєкт” (директором з технічних питань тут є Віктор Дубина). З міського бюджету за це перераховано 23 тис. 518 грн. Експертний висновок від “Укрдержбудекспертизи” коштував для міста 3 тис. 816 грн. Будівництвом мережі займалося УВКГ “Ковельводоканал”, яке отримало 440 тис 964 грн. 64 коп. бюджетних коштів. Технічний нагляд за будівництвом здійснював приватний підприємець Олександр Бондарук, якому з бюджету заплатили 6 тис. 460 грн. Ось так «розпиляли» практично півмільйона гривень, причому нашкодивши мешканцям!

І це просто якась оказія, бо на вулиці Павлова приватні будинки мають начальник УВКГ “Ковельводоканал” Юрій Рибачок та його син Сергій Рибачок, який після батька керував у місті управлінням по газопостачанню і газифікації.

“Із-за чого ми вивчили питання, що нам потрібно воду відводити, починаючи з багатоповерхового будинку на вулиці Вітовського. Тобто, немало-небагато на проєкт, Андрій Володимирович, приблизно…” – спитався Олег Кіндер у свого комунального заступника Андрія Товстиги.

“Ну передпроєктний розрахунок там був порядка 3,7 мільйона гривень”, – відповів той.

Олег Кіндер відразу ж уточнив, що це мова йде тільки за водовідведення – 3,7 мільйона гривень, тобто без покриття дороги, без відновлення…

“Ви розумієте? Тобто, коли почали виясняти… Раніше хто як міг з тою водою там воював, а сьогодні, коли взяти і зробити це водовідведення в кінцевому результаті через друкарню, через дитячий садочок і до парку Шевченка, то практично ви почули: тільки на каналізацію треба 3,7 мільйона плюс покриття – ще два з половиною мільйона потягне. Тобто оці питання, які у нас на сьогодні в першу чергу необхідно зробити”, – наголосив Олег Кіндер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Прорвало: у Луцьку ліквідовують аварію на теплотрасі. ВІДЕО