Станом на 2 жовтня цього року в базі даних Волинської обласної служби зайнятості налічується 3814 вакансій. Серед них – робота у різних сферах та напрямках й зарплату за неї, відповідно, теж пропонують різну.

Про це повідомляє ІА ВолиньPost.

Так, найбільшу зарплату роботодавець готовий платити людині, яка займе посаду начальника відділу на підприємстві ТзОВ “Агротехніка”, 18 тисяч гривень. Серед обов’язків – організація роботи елеваторного господарствава, контроль роботи елеваторів, забезпечення виконання бюджетних показників, формування плану сушіння, пошук замовників на послуги елеваторного господарства, а також – ведення переговорів, укладення договорів і контроль дебіторської заборгованості.

Зарплатню у розмірі 16 тисяч гривень обіцяють у ТОВ “Епіцентр К” на посаді завідувача підприємством громадського харчування. За ці гроші на плечі «лягають» обов’язки організації безперебійної роботи кафе, відповідно до корпоративних стандартів компанії, фінансове планування, бюджетування і звітність. Також завідувач підприємством буде підбирати персонал і контролювати технологію, якість приготування їжі і оформлення страв на належному рівні. Серед обов’язків також – збільшення об’ємів продажу і валового прибутку закладу.

ТзОВ “Вігор Луцьк” запрошує на роботу механіка і пропонує заробітну плату у розмірі 15 тисяч гривень. Механік повинен займатися збором та розбиранням вантажопідіймальної, складської, дорожньо-будівельної та іншої спеціальної техніки, проведенням сервісних і ремонтних робіт, а також відповідати за технічне обслуговування обладнання.

Менеджеру (управителю) з логістики на ПП “Вітантранс” у Луцьку пропонують також отримувати 15 тисяч гривень за організацію міжнародних перевезень власним транспортом та роботу з експедиційними і транспортними компаніями по міжнародних перевезеннях. В обов’язках – перевезення по Україні, повне експедитування автотранспорту, пошук замовників, контроль за здійсненням перевезень, оформлення замовлень та проектів договорів на перевезення вантажів.

Якщо ви маєте досвід роботи з відсадною машиною, струнною різкою, розробкою нових рецептур печива, то підприємець Шпичак Сергій Олексійович пропонує вакансію техніка-технолога з виробництва борошняних, кондитерських виробів та харчо концентратів із розміром заробітної плати у 15 тисяч гривень.