На Волині чимало вакансій, за які підприємці готові платити своїм працівникам від 15 до 25 тисяч гривень.

Про це у коментарі ІА ВолиньPost повідомили у відділі організації надання послуг роботодавцям Волинського обласного центру зайнятості.

Так, зарплату у 22 390 гривень готові платити на підприємстві ДП «Автоскладальний завод№1» ПАТ «АК «Богдан Моторс» за роботу системного програміста. У обов’язки фахівця входить здійснювати доробку додаткових звітів, обробку друкованих форм для поточної конфігурації, модифікацію/розробку нових облікових підсистем, бізнес-процесів і обов’язково – дотримуватися стандартів розробки.

18 190 гривень пропонує ДП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «АК «Богдан Моторс» начальнику служи. Начальник служби роботи з персоналом та документаційного забезпечення повинен знати методику планування і прогнозування потреби персоналу, систему стандартів з праці трудових і соціальних нормативів, основи соціології та психології праці, етику ділового спілкування, трудове законодавство, досвід роботи від 3 років на посаді керівника кадрової служби виробничого підприємства

Натомість зарплатню у 16 000 гривень готові платити водію автотранспортних засобів на ТзОВ «ВУДЛЕНД Україна». Підриємство знаходиться у м.Рожище. Аби отримати цю роботу, водій повинен мати категорію Е – досвід роботи на маніпуляторі, перевезення лісу на КАМАЗІ.

15 тисяч гривень зарплати в місяць пропонують людям, які займуть посади бухгалтера для сільськогосподарського приватного підприємства «Дружба», геодезиста у «Волиньторгхліб», водія навантажувача, що працюватиме на приватного підприємця та фельдшера ветеринарної медицини у СПП «Дружба». Усі обов’язки – згідно посадових інструкцій.

Трохи нижчу заробітну плату у 13 420 гривень пропонують отримувати головному архітектору проекту, який працюватиме на Волинську філію «Діпромісто» . Фахівець буде зобов’язаний шукати замовлення, працювати безпосередньо із замовником, організовувати виробничу, технічну та творчу діяльність колективу, а також – здійснювати технічне керівництво проектно-вишукувальними роботами під час проектування об’єкта.

На цьому ж проекті пропонують заробити і головному інженеру, який буде отримувати заробітну плату у розміні 12 560 гривень.
ТзОВ «Торговий дім Компо» має вакантну посаду інженера з організації експлуатації та ремонту. Фахівець буде зобов’язаний проводити ремонт обладнання та пуско-налагоджувальні роботи обладнання для м’ясо-переробної промисловості і бути готовим до відряджень.