Дубечненська ОТГ на Старовижівщині утворилася 1,5 роки тому. Пріоритетами громада обрала ремонти комунальних доріг та соціальної інфраструктури села. Дещо вже вдалося зробити.

“Тільки за минулий рік ми побудували з твердим покриттям майже 2 км. доріг, тобто їх реконструювали. Почали будівництво лікарської амбулаторії, зараз закінчуємо капітальний ремонт будинку культури, де розміщено 8 установ”, – Анатолій Костючик, Голова Дубечненської ОТГ.

Там, де не вистачає ресурсів громади, люди звертаються по допомогу до народного депутата. Так було у випадку ремонту дороги Шацьк — Ратне, яка пролягає через села об’єднаної громади. На зустрічі в Дубечному Степан Івахів доповів про зроблене.

Чи не у кожному селі, яке відвідує народний депутат, люди цікавляться долею медичних закладів. У Дубечному нову амбулаторію ще не добудували, а доля фельдшерсько-акушерських пунктів уже під питанням.

Громада та народний депутат окреслили і плани. Серед масштабних проектів – будівництво нового ДНЗ, перекриття даху місцевої школи, реконструкція очисних споруд для містечка колишнього льонзаводу в селі Мокре.