Дорогою, що з’єднує села Дубечне, Текля, Глухи та Видраниця, місцеві мешканці просто не користуються. Через те, що ця ділянка ніколи не бачила асфальту. І це при тому, що дорога веде до білоруського Бресту.

Дуже багато нарікань, перевізники не хочуть надавати свої послуги на цій ділянці дороги. Та й від жителів багато скарг”, – пояснює голова Дубечненської громади Анатолій Костючик.

Старости громад, які об’єднує ця дорога, кажуть: це один із небагатьох шляхів у районі, що досі залишається без асфальтного покриття. Його ледь не щомісяця доводиться грейдерувати. Проблеми бездоріжжя, діляться, в Україні поступово вирішують. Але ця ділянка не бачила ремонту роками.

Ремонтують дороги державного значення. Я розумію, що перш за все треба сполучення між областями. Але ж не треба забувати про наші сільські шляхи… Ця дорога обласна, якби її відремонтувати, то було б гарне сполучення Старовижівського і Ратнівського районів”, – каже староста Видраницького старостинського округу Василь Лахтюк.

А ще ремонт з’єднав би цю ділянку дороги із міжнародною трасою. Але коштів не було ні на ремонт, ні навіть на проектно-кошторисну документацію.

Неодноразово жителі сіл Текля, Глухи зверталися до сільської ради, а та зверталася відповідно до Служби автомобільних доріг в області. Але вимога одна – буде документація, тоді будемо вести з вами мову”, – пояснює Анатолій Костючик.

Вартість проектно-кошторисної документації на ремонт 15 кілометрів дороги складала понад мільйон гривень.

Проектно-кошторисна документація зараз вже практично на завершенні. Завдяки народному депутату Степану Петровичу Івахіву були виділені кошти із Соцеконому на розроблення цієї документації”, – каже Анатолій Костючик.

Тож з’явилася надія, що вже у цьому році дорогу Дубечне-Текля-Глухи-Видраниця почнуть вкладати асфальтом.