Волинь багата різноманітними фестивалями, втім, не усі знають, які яскраві дійства влаштовують на територіях громад упродовж року. Тож волинські урядники вирішили зібрати усі історичні, спортивні та етнографічні події в одному календарі. Наразі готують інформацію про усі заходи, які відбуватимуться в різних куточках області у 2022 році. Тож очільників громад просять максимально швидко спрацювати і оприлюднити відповідну інформацію на сайтах.

Ми просто будемо брати там інформацію для наповнення цього загального календаря подій. На це ми підтягнемо всі 54 сайти громад, а також використаємо сайт обласної ради”, – каже начальник відділу туризму Волинської ОДА Станіслав Ольшевський.

Так вийде повноцінний календар із усіма фестивалями, запланованими на цей рік, їхніми датою та місцем проведення. Таку ініціативу вітають й очільники громад. Мовляв, загальної картини нині справді немає, а календар допоможе залучити більше відвідувачів на імпрези та популяризувати їх по всій Україні. Тим паче, у багатьох громадах є традиційні яскраві фестивалі, які проводять з року в рік, як, до прикладу, “Криївка перця” у Цуманській.

Перелік подій можна буде переглянути на сайті “Волинь унікальна”. Над його оновленням нині працюють і нову версію обіцяють презентувати вже до кінця лютого.