Трактор, який везе палаючий російський корабель; калина, соняшник і український прапор. Саме такі малюнки нині прикрашають набережну Вараша.

Про те, хто і для чого розмалював тамтешній паркан, – дивіться у сюжеті.

Днями набережна Вараша засяяла патріотичними малюнками. До участі в акції «Наш колір мрії – синьо-жовтий» долучилися учні випускних класів Вараської громади.

«Це чудова ініціатива Рівненської АЕС, присвячена Дню захисту дітей. Таким чином у дітей є можливість висловити свої патріотичні емоції через малювання саме на паркані», – зазначив представник управління інформації та зв’язків із громадськістю Рівненської АЕС Сергій Гуцало.

Юні художники створювали свої шедеври, використовуючи балончики з різнокольоровою фарбою. Її закупили за кошти профспілкового комітету Рівненської АЕС та громадської організації «Українське ядерне товариство».

«Долучилися ми із пропозицією, що це мають бути саме випускники, і діти подарують місту частиночку себе, своїх мрій, своїх сподівань, своїх надій», – каже начальниця управління освіти Олена Корень.

Діти підписували малюнки назвою своїх навчальних закладів.

«Сьогодні ми всією нашою командою ліцею №1 долучилися до благодійної акції розмалювати стіну, і всі проїжджі будуть дивитися на ці малюнки і піднімати свій патріотичний дух», – зауважила випускниця Наталія.

Долучились до заходу усі 23 випускні класи Вараської громади, серед  них учні Вараша, Мульчиць та Собішиць, а також  вихованці центру дитячої та юнацької творчості.

«Дуже хороша ініціатива таке організовувати, особливо, якщо ми зараз маємо такий час, треба робити наше життя кольоровішим, цікавішим. Це дітей згуртовує і відволікає від воєнних дій», – висловилася представниця Собіщицького ліцею Ірина.

«Ми розмалювали, якщо я не помиляюся, 5 площин, це все було на патріотичну тематику: карта України, калина, соняшники, навіть згадали, що ми є випускниками 2022 року», – розповіла випускниця Наталія.

На малюнку випускників Мульчицького ліцею зображений трактор, який везе палаючий російський корабель, таким чином вони виразили своє прагнення подолати загарбника.

«Я вважаю, що мрія в кожного українця зараз одна: щоб закінчилася війна, і ми мали мирне небо над головою», – каже випускниця Наталія.

«Саме такі акції допомагають нам працювати разом задля перемоги України», – впевнений випускник Максим.