У Луцьку волонтери проєкту «Меценати для солдата» й торгово-розважальний центр «ПортCity» організували розваги для дітвори. Поки батьки воюють за незалежність України, у їхнє життя вирішили додати яскравих фарб.

«Подарувати радість, свято і щоб теж, попри, війну ми пам’ятали, що сьогодні День дитини і хоча б в цей день ми могли б трішки більше приділити часу саме їм», – розповів організатор акції Руслан Теліпський.

Були тут і діти ветеранів АТО-ООС, і ті, в кого війна, на жаль, забрала татусів. Це найгірше, що може статися у житті дитини, тому підтримати їх організатори мають за місію.

Керівниця бізнесу нерухомості Наталія Антоненко каже, хоче, щоб дітей, які втратили рідних через війну, не ставало більше.

«Хотілося б, щоб цей рахунок закінчився. І ми, звичайно, дуже хочемо, щоб цих дітей не було більше, яких потрібно пригорнути і надати якесь тепло. Але це не замінить батьків, це не замінить втраченого тата. Але те, що ми можемо якось розрадити й допомогти, – ми долучаємося, звичайно», – зазначила Наталія Антоненко.

А підготували різноманітні розваги. Діти грали в боулінг, каталися на роликах, дивилися фільми й мультики, гралися в розважальному центрі, тішилися аквагриму, куштували смачненьке й насолоджувалися безтурботним дитинством.

Мами й бабусі втішені, що про їхню малечу не забувають. До слова, спільно з волонтерами, організовують дозвілля для дітей уже шостий рік поспіль.

Родинам військових нині найважче, адже вони у повній мірі відчувають біль війни. Саме тому на дитяче свято прийшли по хороші емоції.

Волонтери додають: хочуть, щоб кожна дитина відчула себе у безпеці і змогла справді відпочити.

«Хочеться подарувати дітям усмішки, привід забути хоч на пів години про те, що відбувається з нами в нашій країні. Але ми віримо в ЗСУ, віримо в перемогу», – запевнила волонтерка ТРЦ «ПортCity» Наталія Звягіна.

Організатори не припинятимуть цю добру справу, яку розпочали ще шість років тому, і надалі піклуватимуться про усіх дітей, а особливо тих, у яких батьківську любов і турботу забрала війна.