У Литві ухвалили подвійну назву Грузії. Про це заявив глава державної комісії з литовської мови Аудріс Антанайтіс за підсумками засідання. Зміни в документації попросила внести грузинська сторона, оскільки нинішню назву вважає русифікованою. Таке рішення ухвалили одноголосно — п’ятнадцятьма голосами «за». При цьому, з остаточним варіантом ще не визначилися – «Картвелас» чи «Сакартвелас». Обидві назви – енічні, власне грузинські й підлаштовані під правила литовської мови. Вирішити яка версія більш підходяща – представники влади мають за місяць. Такий альтернативний варіант – дозволять використовувати, зокрема, в офіційних листах. Досі автентичну назву – Сакартвело – офіційно не використовує жодна держава Євросоюзу.

Колишній президентці Південної Кореї Пак Кин Хе винесли вирок за звинуваченнями у хабарництві та зловживанні владою. Зараз її засудили до двадцяти чотирьох років позбавлення волі, що, рівносильно довічному ув’язненню для шістдесяти шестирічної жінки. Її усунули від влади на тлі корупційного скандалу. Президентку підозрювали у змові з своєю соратницею для вимагання мільйонів доларів у найбільших підприємств держави. Екс-глава Південнокорейського регіону відмовилася бути присутньою на судовому процесі, заявивши, що вона є жертвою “політичної помсти”.

Адміністрація президента США підписала угоду із Саудівською Аравією про продаж артилерійської зброї на суму близько півтора мільярди доларів. Контракт про поставки зброї включає близько ста вісімдесяти гаубиць M109 Паладін. Самохідна установка призначена для стрільби сто п’ятдесяти п’яти міліметровими снарядами. У Конгресу є тридцять днів, аби заблокувати рішення. Агентство по співпраці в галузі оборонної безпеки штатів зазначає, що продаж має сприяти зовнішній політиці та нацбезпеці Сполучених Штатів. Отримавши цю артилерію, Саудівська Аравія зможе модернізувати свій арсенал і поліпшити співпрацю з американськими військовими.